Авторські права

ГоловнаАвторські права

Політика конфіденційності

Видавничий дім «Наукові журнали» прагне до захисту високих стандартів етики у сфері публічного розкриття результатів наукових досліджень і вживає всіх можливих заходів для запобігання будь-яких протизаконних публікацій. З цією метою автором, на підставі договору, передається частина авторських прав на об’єкт інтелектуальної власності.

Автори погоджуються із зазначеними умовами щодо визначення і захисту авторських прав, які будуть застосовані до поданих рукописів після того, як матеріал буде опублікований на сторінках журналу. З подання статті випливає, що представлена на розгляд робота не була опублікована раніше (за винятком матеріалу, що є частиною вже захищеної дисертації) та не перебуває на розгляді в інших виданнях, її публікація здійснюється за спільною згодою усіх авторів рукопису, і якщо вона буде прийнята до друку, то не буде опублікована в іншому виданні в тій же формі, англійською або будь-якими іншими мовами, без письмової згоди видавця.

Редакція залишає за собою право на скорочення і незначне редагування статей із збереженням головних висновків та авторської стилістики.