Видавничий дім «Наукові журнали». Просування видання в Scopus і Web of Science

ГоловнаНовиниВидавничий дім «Наукові журнали». Просування видання в Scopus і Web of Science
13.10.2021

Видавничий дім «Наукові журнали» створений фахівцями у сфері наукових публікацій і наукового консалтингу. Більше 5 років команда вдосконалює свій досвід наукової і наукометричної експертизи в цій галузі. У свою діяльність компанія заклала принципи професіоналізму, порядності та поваги під час взаємодії з клієнтами і партнерами.

Безумовним пріоритетом у професійній діяльності Видавничого дому є надання якісних послуг в галузі поліграфічної та видавничої справи.

Мета компанії - забезпечити перспективу для розвитку журналу в міжнародному науковому співтоваристві.

У чому полягає основна діяльність видавництва?

 • Видавничий дім організовує повний супровід наукових журналів у процесі їх включення в міжнародні наукометричні бази даних Scopus, Web of Science тощо.
 • Налагодження та оптимізація внутрішньої публікаційної роботи видання.
 • Фахівці компанії використовують і впроваджують новітні інструменти, а також організовують налаштування системи публікаційного планування, яка відповідає міжнародним стандартам.

Стратегія виконання завдань

Команда Видавничого дому «Наукові журнали» розуміє сучасні реалії, з якими стикаються виші і наукові установи. Це необхідність:

 • розвивати системи освіти, науки і наукометрії;
 • реалізовувати публікації в міжнародних реферативних базах даних як окремому вченому, так і цілої організації;
 • підвищувати рейтинги;
 • забезпечувати стабільні публікаційні процеси у виданні установи;
 • використовувати спеціалізовані системи управління процесами рецензування статей;
 • формувати і макетувати випуски наукових видань для публікації і багато іншого.

Разом з «Наукові журнали» редакції видань подолають усі виклики і реалізують завдання, для того, щоб вийти на новий рівень у науково-публікаційному розвитку.

Авторська система супроводу журналу

Видавничий дім створив власну систему супроводу журналу, яка складається з напрацьованих методик і налагоджених механізмів публікаційного процесу. Вона розроблена фахівцями, які щодня працюють у сфері наукометрії, наукових публікацій і забезпечують комплексні рішення індивідуально для кожної партнерської організації.

З яких етапів складається співпраця з компанією?

 • проведення комплексного аудиту журналів;
 • практичні рекомендації з підготовки журналів до їх включення в міжнародні бази даних, зокрема Scopus і Web of Science;
 • визначення та розробка стратегії розвитку наукових журналів, яка грунтується на отриманій інформації і загальноприйнятих міжнародних нормах публікаційної етики;
 • впровадження обраних інструментів;
 • підвищення якості наукових видань з урахуванням діючих міжнародних стандартів і вимог до наукових періодичних видань;
 • розвиток і підтримка наукових журналів на всіх організаційних етапах для ефективного досягнення поставленої мети;
 • використання інструментів моніторингу та регулярного контролю прогресу стратегії;
 • коригування стратегії на основі отриманої інформації, внесення змін, що відповідає динаміці ринку.

Індексація журналу в міжнародних наукометричних платформах - важливий етап для кожного видання, що вимагає від редакції великої відповідальності і розуміння всіх процесів включення. На сьогоднішній день рішенням цього завдання є співпраця з Видавничим домом «Наукові журнали». Це перший науково-публікаційний проєкт на території країн СНД, який забезпечує розробку стратегічних етапів розвитку наукових журналів у всіх питаннях підготовки видання до його включення в міжнародні наукометричні бази даних (Scopus, Web of Science тощо).

Завдяки досвіду і кваліфікації фахівців видавництва, можна впевнено говорити про якість послуг, які вони надають і гарантують їх виконання.

Команда «Наукові журнали» організовує повний супровід ряду українських журналів з Переліку наукових фахових видань України категорії «А» і «Б» за різними напрямками. Зі списком ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням

Видавничий дім «Наукові журнали». Просування видання в Scopus і Web of Science

Якщо ви зацікавлені у співпраці з Видавничим домом «Наукові журнали», напишіть на пошту компанії: info@sjournals.com.ua. Фахівці дадуть відповідь на лист протягом робочого дня.

Читайтетакже